sobota, 22 czerwca 2024 21:18
Reklama

Juwenalia Płockie 2024 dobiegają końca

W poniedziałek, 20 maja rozpoczęła się coroczna impreza organizowana przez Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, Parlament Studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Radę Samorządu Studentów Akademii Mazowieckiej.
Juwenalia Płockie 2024 dobiegają końca
Jako pierwszy wystąpił zespół AntyRefleks

Koncert główny odbył się w czwartek.

Otwarcie bram nastąpiło o godz. 17:30. Pół godziny później wystąpił pierwszy zespół, czyli AntyRefleks z Żyrardowa. Następnie kielecki raper ZetHa - Jakub Zdziech, a zaraz po nim Olszakumpel z Płocka - Krystian Olszewski.

Gwiazdy wieczoru pojawiły się po godz. 21:00. Najpierw płockiej publiczności zaprezentował się znany wszystkim zespół Video. Po koncercie Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski przekazał studentom symboliczne klucze do bram miasta. Około godziny 23:00 na scenę weszli Poparzeni Kawą Trzy. Koncert główny zakończył Sarius, a właściwie Mariusz Golling z Częstochowy.

Imprezę poprowadził gostyniński DJ / Wodzirej Bartosz Walczak - Baw się i tańcz.

Płockie Juwenalia zakończą się w niedzielę.

Booksy otwiera nowe możliwości przed branżą beautyBooksy otwiera nowe możliwości przed branżą beauty

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama