sobota, 22 czerwca 2024 20:24
Reklama

Zagrali dla Julka

W tym roku podczas czerwcowego pikniku sportowo-rekreacyjnego Gostynin zagrał dla Julka.

Od jedenastu lat Przedszkole Nr 2 wraz z MOSiR-em, a od dziesięciu dodatkowo z Markiem Kaczorem Kaczanowskim organizuje piknik charytatywny dla jednego z przedszkolaków. W tym roku w sobotę, 8 czerwca pieniądze były zbierane dla Julka.

Zabawy rozpoczęły się na stadionie o godzinie 10.00. Półtorej godziny później zjechali motocykliści, na czele grupy jechał Marek Kaczor Kaczanowski. W tym samym czasie na boisku Orlika sportowcy z K.O. Fight Team Gostynin demonstrowali pokazy sztuk walki. W taneczny nastrój zebranych wprowadziły Mażoretki.

Wielkie serce pokazały Paulina Kurkowska i Magdalena Gościniak, które wylicytowały koszulki z autografami piłkarzy Wisły Płock i wędkarza Edmunda Gutkiewicza. 

Na koniec pikniku rodzice dziękowali organizatorom, a organizatorzy przybyłym na piknik darczyńcom.   

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama