Reklama
Reklama
Reklama

Rada Gminy Gostynin podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi w Białem [VIDEO]

Wiadomość może być zaskoczeniem dla społeczności lokalnej, ponieważ placówka prężnie działała, a w dodatku siedziba centrum mieszcząca się w pięknym malowniczym terenie przeszła w ciągu ostatnich dwóch lat modernizację.
Reklama

Wójt Edmund Zieliński w uzasadnieniu projektu uchwały zwracał uwagę przede wszystkim na koszty utrzymania centrum. Jak zapewniał włodarz Gminy, obowiązki po pracownikach w Białem przejmie Wydział Promocji Urzędu Gminy, a jeżeli chodzi o ofertę kulturalną i wszelkiego rodzaju działalność w kulturze – to wszystko będzie tak jak do tej pory.

Reklama

 

Radni zagłosowali również za zbyciem w drodze przetargu ustnego nieograniczonego gruntów i budynku po centrum kultury.

and.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

on1 20.02.2022 10:41
Ofertę kulturalną i tak prowadziły szkoły oraz biblioteki gminne. I tak naprawdę nic więcej się w centrum nie działo. Szkoda pieniędzy.

zbig 20.02.2022 20:28
działo... Były kółka wzajemnej adoracji, bo fajnie było za darmo się spotkać. Był pretekst do wyciągnięcia dofinansowania z UE na niby-działalność kulturalną.

Ten co czeka 19.02.2022 21:55
Rozumiem że plan zagospodarowania przestrzennego został już zmieniony jak o miejscowości Białe było mówione?

Relax 18.02.2022 19:34
Ostatnie zdanie wyjaśnia wszystko, jest już zapewne chętny i "ustalony" nabywca.

NAJPOPULARNIEJSZE
Ogłoszenia
Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz - delegacje Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz - delegacje Firma z Wielkopolski, specjaliści od nawierzchni betonowych i asfaltowych, poszukują do swojego zespołu pracowników na stanowisko: Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz Miejsce pracy: Cała Polska – delegacje. Wyjazdy z bazy sprzętowej w Strzałkowie (gm. Słupca). Chętnie porozmawiamy z ekipami z dalszych okolic. Zadania: • Wykonywanie prac związanych z betonowaniem i montażem, takich jak ustawianie szalunków, montaż zbrojenia, montaż elementów konstrukcyjnych i pomocniczych, ułożenie i wykończenie nawierzchni betonowej, • Wykonywanie prac związanych z układaniem i wyrównywaniem mieszanki betonowej oraz pielęgnacji betonu po betonowaniu. Wymagania: • Doświadczenie związane z nawierzchniami betonowymi – warunek konieczny, • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność, zaangażowanie, • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, • Prawo jazdy kat. B, • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach pogodowych, • Chęć nauki nowych obowiązków. Gwarantujemy: • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności: od 6000 zł do 10 000 zł netto w zależności od doświadczenia, • W delegacji: nocleg w hotelu, dojazdy autem firmowym, diety (55zł/dzień), • Premie zadaniowe, • Szkolenia zakończone uprawnieniami. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „betoniarz” – oddzwonię. Czekamy na Ciebie! KRAZ 13 471 Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama