czwartek, 29 lutego 2024 20:27

Marta Tomczyk z Pacyny jest już po operacji glejaka. W kilka dni zebrano niemal ćwierć miliona złotych

Marta Tomczyk z Pacyny zmaga się ze wznową guza płata czołowego prawej półkuli mózgu - skąpodrzewiakiem. Pasek zbiórki na portalu siepomaga zapełnił się w zawrotnym tempie, w wyniku czego w ciągu kilku dni zebrano ponad 240 tysięcy złotych na operację, rehabilitację, leczenie i suplementację. Kobieta jest już po operacji.
fot. tiktok
fot. tiktok

Niedziela, 5 marca

Kochani nadszedł ten dzień. Dzień końca zbiórki i dzień, w którym wyjeżdżamy do Kluczborka. To dzięki wam mam szanse na dłuższe życie, choć ja cały czas wierzę, że będzie ono bardzo długie. Niestety bez was nie udałoby nam się w tak krótkim czasie uzbierać tyle pieniążków. Dlatego w imieniu swoim i swojej całej rodziny chcielibyśmy wszystkim bez wyjątku bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc kierowaną w naszą stronę. Za wasze dobro, za dobre słowo, za słowa otuchy, za modlitwy. Za to, że nie zostaliśmy sami w tym trudnym dla nas czasie, a wasze serca są tak otwarte. Co było widać podczas wszelakich zbiórek, licytacji. Nie jesteśmy w stanie każdemu z osobna podziękować, bo pewnie zajęłoby nam to dzień i noc ale wiecie, że jesteśmy wam bardzo serdecznie wdzięczni. Trzymajcie kciuki. Jesteście wielcy tak jak wasze serca. Po operacji mąż napisze post a więc czekajcie na mnie. Dziękuję kochani. Marta z rodziną.

 

Wtorek, 7 marca

Żona jest już po operacji. Przebywa na oiomie, prosimy o dalsze modlitwy - napisał we wtorkowe południe mąż Marty - Jarek.

 

We wtorek wieczorem małżeństwo opublikowało filmik, w którym Marta po wybudzeniu dziękuje za pozdrowienia, które do niej spływają. Mówi o problemach z lewą nogą i o tym, jak w pierwszej chwili nie mogła poznać męża. - Teraz jest wszystko OK - podsumowuje Marta.

 

Środa, 8 marca

Patrzcie jakiego mam anioła przy sobie - pisze o mężu Marta.

 

Para opublikowała na tiktoku kilka zdjęć, które zamieszczamy poniżej.

 

LINK DO ZBIÓRKI:

siepomaga.pl/marta-tomczyk

 

christo

fot. tiktok

 

m2

 

m3

 

m4

 

m5

 

m6

 

m7

 

m9


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
4321 09.03.2023 14:55
Pani Marto życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego na każdy dzień. :lol:

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama