sobota, 18 maja 2024 11:15

Najwyższa wygrana w grach kontrolnych

W ósmej grze kontrolnej w ramach przygotowań do rundy wiosennej KEEZA Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura rozgromili rywala z tej samej ligi - Unię Czermno 11:1.

Do 40 minuty rywale pod kierunkiem byłego trener Mazura Waldemara Figurskiego potrafili dotrzymać tempa Mazurowi. Po objęciu prowadzenia po golu Łukasza Frątczaka, który wykorzystał znakomite podanie od Eryka Przybylskiego, Unia wyrównała chwilę później, po golu z rzutu karnego. Od 40 minuty worek z bramkami otworzył się a w drugiej połowie gra przebiegała wyłącznie pod dyktando Mazura. Wynik 11:1 to najwyższa wygrana podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego w tym okresie przygotowawczym.

 

Za tydzień ostatnia gra kontrolna, z Błyskawicą Lucień. Termin zostanie podany na stronie klubowej. Wznowienie Płockiej Ligi Okręgowej zaplanowano na 1 kwietnia.

 

Mazur Gostynin - Unia Czermno 11:1. Bramki: 18' Łukasz Frątczak 40' 43' 56' Eryk Przybylski 48' 59' Michał Matecki 65' Krzysztof Oziemski 67' Dominik Wydrzyński 74' 76' Michał Jędrzejczak 84' Bartek Kapturowski - 20' Łukasz Woźniak (karny)

 

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, Maciej Kowalczyk, Kamil Augustyniak, Piotr Dutkiewicz  - Michał Matecki, Łukasz Frątczak, Eryk Wydrzyński, Mikołaj Nosalski, Jan Rutkowski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

 

Zagrali także: Sebastian Kowalski - Dariusz Kurkowski, Maciej Kowalski, Krzysztof Oziemski, Bartek Kapturowski, Dominik Wydrzyński, Michał Jędrzejczak

 

www.mazurgostynin.futbolowo.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama