sobota, 22 czerwca 2024 20:27
Reklama

Najwyższa wygrana w grach kontrolnych

W ósmej grze kontrolnej w ramach przygotowań do rundy wiosennej KEEZA Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura rozgromili rywala z tej samej ligi - Unię Czermno 11:1.

Do 40 minuty rywale pod kierunkiem byłego trener Mazura Waldemara Figurskiego potrafili dotrzymać tempa Mazurowi. Po objęciu prowadzenia po golu Łukasza Frątczaka, który wykorzystał znakomite podanie od Eryka Przybylskiego, Unia wyrównała chwilę później, po golu z rzutu karnego. Od 40 minuty worek z bramkami otworzył się a w drugiej połowie gra przebiegała wyłącznie pod dyktando Mazura. Wynik 11:1 to najwyższa wygrana podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego w tym okresie przygotowawczym.

 

Za tydzień ostatnia gra kontrolna, z Błyskawicą Lucień. Termin zostanie podany na stronie klubowej. Wznowienie Płockiej Ligi Okręgowej zaplanowano na 1 kwietnia.

 

Mazur Gostynin - Unia Czermno 11:1. Bramki: 18' Łukasz Frątczak 40' 43' 56' Eryk Przybylski 48' 59' Michał Matecki 65' Krzysztof Oziemski 67' Dominik Wydrzyński 74' 76' Michał Jędrzejczak 84' Bartek Kapturowski - 20' Łukasz Woźniak (karny)

 

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, Maciej Kowalczyk, Kamil Augustyniak, Piotr Dutkiewicz  - Michał Matecki, Łukasz Frątczak, Eryk Wydrzyński, Mikołaj Nosalski, Jan Rutkowski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

 

Zagrali także: Sebastian Kowalski - Dariusz Kurkowski, Maciej Kowalski, Krzysztof Oziemski, Bartek Kapturowski, Dominik Wydrzyński, Michał Jędrzejczak

 

www.mazurgostynin.futbolowo.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama