sobota, 2 grudnia 2023 00:07
Reklama
Reklama

Misia i Misio marzą o własnym miejscu na ziemi

Misia i Misio nie znały wcześniej imion, mimo że teoretycznie miały pana. W praktyce przeważnie były zdane tylko na siebie i na dobrą wolę sąsiadów, którzy je dokarmiali. Od bezdomniaków odróżniało je głównie to, że mogły wracać na swoje podwórko. Śmierć właściciela pozbawiła je nawet tej cząstki stabilizacji.
Misia i Misio marzą o własnym miejscu na ziemi

Autor: Mateusz Michalski

Kundelki to 5-letnia mama i jej o rok młodszy, kruczoczarny syn. Psy są ze sobą zżyte i super by było znaleźć im wspólny dom. Jednak zdajemy sobie sprawę, że to graniczy z cudem i nie wykluczamy oddzielnej adopcji.

Pieski są nieduże, tzw. niskopodwoziowe. Ładnie się socjalizują. Jeszcze niedawno nie chciały do nikogo podejść. Teraz wesoło witają człowieka i domagają się pieszczot. Misio radośnie kręci kółeczka, a Misia wskakuje na kolana, żeby ją głaskać. Będą potrzebowały czasu na aklimatyzację w nowym miejscu, ale wystarczy trochę spokoju i cierpliwości, żeby pięknie odwdzięczyły się za troskę.

Psiaki całe życie przebywały na zewnątrz. Nie będziemy siłą pakować ich na kanapę, mogą mieszkać na podwórku, ale z ciepłą budą, pełną miseczką i zainteresowaniem ze strony opiekunów. Nie wydamy ich na łańcuch, do stałego zamknięcia w kojcu itp. W grę wchodzi tylko luźny wybieg. Jeśli ktoś zdecyduje powoli przyzwyczaić je do warunków domowych na pewno szybko się dostosują, bo to mądre i uważne psiaczki.

Zostały przygotowane do adopcji – odpchlone, odrobaczone, zaszczepione, wykastrowane.

Przebywają w Adamowie (gmina Szczawin Kościelny, powiat Gostynin).

Jeśli możecie pomóc i dać domek któremuś z piesków prosimy o kontakt: 605974653.

P.S. Za piękne zdjęcia dziękujemy bardzo fotografowi Mateuszowi Michalskiemu, tym bardziej, że modele dość kapryśni we współpracy.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama