środa, 28 lutego 2024 04:43
Reklama
News will be here

Strategia Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035. Pierwsze warsztaty za nami

W związku z trwającymi obecnie pracami nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035, w środę, 31 stycznia w Urzędzie Gminy Gostynin odbyły się pierwsze warsztaty.
  • Źródło: www.gminagostynin.pl
Strategia Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035. Pierwsze warsztaty za nami

Autor: Urząd Gminy Gostynin

Warsztaty prowadzili: dr hab. Jacek Sierak profesor SGH, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego oraz dr Paulina Legutko-Kobus, adiunkt w Katedrze Polityki Publicznej SGH.

Na warsztatach wypracowano bariery i ograniczenia wpływające na rozwój gminy Gostynin.

Dziękujemy za udział w warsztatach radnym, sołtysom, przedsiębiorcom, liderom społecznym i przedstawicielom organizacji pozarządowych oraz pracownikom jednostek organizacyjnych gminy.

Kolejne warsztaty odbędą się w kwietniu br., następne na przełomie lipca i sierpnia br.

O terminach poinformujemy Państwa.

Już teraz zapraszamy do udziału.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
erka 03.02.2024 10:56
Czy jest ktoś, kto merytorycznie uzasadnić jakim celom, czy jakim korzyściom wymiernym te warsztaty służyły. Czy ci prowadzący "czują " Gostynin. Czy to nie był bezzasadny koszt. Od czego są radni? Ich spotkania z ludźmi? 2

słabe opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama