środa, 28 lutego 2024 03:30
Reklama
News will be here

Strategia Rozwoju Gminy Gostynin - ankieta

Zapraszamy do wypełnienia ankiety nt. jakości życia w Gminie Gostynin oraz wyzwań jakie powinniśmy podjąć w najbliższych latach w ramach „Strategii Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035".
  • Źródło: www.gminagostynin.pl

Jako Urząd Gminy zainicjowaliśmy prace nad "Strategią Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035". Strategia opracowywana jest jako dokument zintegrowany, dotyczy więc aspektów społecznych, gospodarczych i przestrzennych.

Zdecydowaliśmy, że do procesu opracowania Strategii chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych (interesariuszy procesu). W toku prac organizowane będą m.in. warsztaty i otwarte debaty.

Na początkowym etapie prac, zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety internetowej. Pozwoli ona na poznanie Państwa opinii na temat jakości życia w Gminie, czynników i barier rozwojowych oraz atutów Gminy Gostynin.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu nie więcej niż 20 minut.

Ankietę można wypełniać od 5 lutego do 10 marca.

Można ją także pobrać i wypełnić w wersji papierowej. Ankieta w wersji papierowej jest dostępna w sekretariacie Urzędu Gminy w godzinach pracy urzędu: 7.30-15.30. O ile nie wypełnią Państwo ankiety na miejscu, prosimy o jej zwrot również do sekretariatu.

Link do ankiety:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Katarzynka 08.02.2024 09:11
W wyborach samorządowych 7 kwietnia, przede wszystkim trzeba wybrać ludzi uczciwych i prawych.

krzych 08.02.2024 12:59
Nazywaj sprawy po imieniu, żyjemy wiele lat i wiemy, kto reprezentuje ludzi uczciwych a kto reprezentuje Tuska i jego interesy z Niemcami.

Taka gmina 06.02.2024 14:24
Przed nami wybory samorządowe. W Starostwie pracuje radny Roman Augustyniak i ja się zapytowuję czy jak bedzie nowa kadencja i może nowy starosta, no nowa władza w powiecie, to ten Augustyniak nadal bedzie tam pracował w Starostwie czy jak się skończy ta kadencja to jemu czyli Augustyniakowi sie skończy praca w Starostwie? Proszę o poważne odpowiedzi. ps. Ten Augustyniak wcześniej pracował w sklepie meblowym i jak został radnym, to później został pracownikiem Starostwa.

zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama