niedziela, 14 kwietnia 2024 19:27

Bigos czeka na nową rodzinę

Zaczynamy rozglądać się za nowym domem dla Bigosa, który adoptowany od nas jako szczeniaczek Gapik, po ponad dwóch latach wrócił z adopcji.

Bigos jest pod każdym względem wspaniały. Jego wygląd robi piorunujące wrażenie, ale to widzicie sami.

Poza tym jest pogodny i pełen energii. Uwielbia towarzystwo ludzi dużych i małych. Kocha dzieci (choć z młodszymi niż 7 lat nie miał u nas kontaktu). Wiecznie radosny, skory do zabawy i szaleństw z innymi psami, z którymi dogaduje się świetnie. Fajnie jakby mógł zamieszkać z równie żywiołowym towarzyszem (płeć obojętna).

W domu spokojny i grzeczny, nie hałasuje bez potrzeby, nie niszczy. Idealnie trzyma czystość. Na zewnątrz czujny, ale nie agresywny. Bigos to piekielnie inteligentne psisko, bardzo szybko się uczy, reaguje na podstawowe komendy.

Jakiego domu szuka?

Odpowiedzialnego i takiego, który zapewni mu możliwość spełnienia potrzeb, czyli najlepiej sportowego. Bigos to duży, młody pies (waży 45 kg), który potrzebuje ruchu, ruchu i jeszcze raz ruchu. Do tego trochę zajęcia psychicznego, a będzie najlepszym psem pod słońcem.

Jeśli biegasz, chodzisz po górach, lubisz wielokilometrowe wędrówki bez względu na pogodę, Bigos będzie wymarzonym kompanem. Potrafi też biegać przy rowerze, ale uwaga, bo ma siłę niczym Popeye po szpinaku. Na smyczy ciągnie jak lokomotywa, więc trzeba mieć na uwadze, że np. 12-latek spacerować z nim nie będzie. Wymaga to sporo pracy, bo Bigosa interesuje wszystko co wokół, aczkolwiek za smaczki ładnie skupia się na opiekunie.

Pies wcześniej mieszkał w domu i takich warunków dla niego szukamy.
Urodził się w sierpniu 2021, czyli ma teraz 2,5 roku.

Jest gotowy do adopcji – odpchlony, odrobaczany, szczepiony, wykastrowany.

Przebywa w Gostyninie

Nie możemy zawieść jego zaufania po raz drugi, dlatego szukamy opiekunów, którzy wiedzą na co się piszą i którzy pokochają go na resztę życia.

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz zyskać super przyjaciela na dobre i złe, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel. 605974653, 509653345.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 12°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama