niedziela, 14 kwietnia 2024 18:39

Super Togo szuka fajnych ludzi

Togo trafił do nas w listopadzie 2023 - skrajnie wychudzony, zapchlony, z łysymi placami. Obraz nędzy i rozpaczy. Był ogłaszany jako znaleziony, ale bez wielkich nadziei na to, że ktoś go szuka. Wypatrujemy zatem nowego domu dla tego przystojniaka.

Psiak imponuje nie tylko wielkością, ale również charakterem. To mega inteligentny i elegancki dżentelmen z prawdziwą klasą. Na spacerach dostojnie kroczy na smyczy u boku opiekuna, ale wesoło pobrykać też sobie lubi. Z psami dokazuje niczym szczeniaczek, bez względu na ich wielkość. Nie szuka konfliktów, ale zaatakowany będzie się bronił. Lubi towarzystwo ludzi, chętnie poddaje się pieszczotom, a już zabawie oddaje się w całości.

Zostawiony sam nie brudzi, nie niszczy, nie hałasuje bez potrzeby. Jednak na swoim terenie staje się bardzo czujnym obrońcą. Goście na pewno Was nie zaskoczą. Togo zwyczajnie nie wpuści ich na posesję i przytrzyma przy furtce, więc spokojnie zdążycie np. przeskoczyć z piżamy w dżinsy. Pies bardzo lubi jazdę samochodem, wsiada z własnej, nieprzymuszonej woli i grzecznie podróżuje obserwując okolicę przez szybę.

Nie boi się praktycznie niczego, odnajdzie się wszędzie. Nowe miejsca nie stanowią dla niego problemu, zatem z aklimatyzacją w nowym domu też nie będzie kłopotu. Aczkolwiek pamiętajcie, że jego aparycja sugeruje domieszkę krwi psów północy. Togo myśli niezależnie i podejmuje samodzielne decyzje. Bez odpowiedniej dawki ruchu i wrażeń będzie kombinował jak zapewnić je sobie na własną łapę. Jeśli jednak wiecie o czym mowa i nie jesteście tym wystraszeni to wystarczy tylko pokochać i cieszyć się świetnym towarzyszem.

W tej chwili Togo waży 37 kg i ma około 6-7 lat. Absolutnie nie zasługuje na to, żeby żyć jako bezdomniak. Potrzebuje swojego miejsca i własnych ludzi, którym odwdzięczy się za troskę najpiękniej jak tylko pies potrafi.

Jest gotowy do adopcji – odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany.

Przebywa w Gostyninie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: 605974653, 509653345.

Bardzo prosimy o udostępnianie, bo wierzymy, że na niego też czeka gdzieś szczęście.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 12°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama