niedziela, 14 kwietnia 2024 19:39

Królowa Diana jest tylko jedna. Kto pokocha?

Czas na naszą kolejną weterankę. Może wreszcie i do niej uśmiechnie się los. Diana jak to owczarek niemiecki – piękna, dumna, inteligentna, chętna do nauki i współpracy z człowiekiem.

Typowa przedstawicielka swojej rasy, która potrzebuje odpowiedzialnych, kochających opiekunów. Diana reaguje na podstawowe komendy, idealnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, grzecznie zostaje sama. Nie jest agresywna w stosunku do ludzi, ale czujnie strzeże swojego terenu.

Świetnie dogaduje się z nastoletnimi dziećmi. Z młodszymi nie miała u nas kontaktu.

Co ważne – szukamy domu bez innych zwierząt (koty to też zwierzęta), ewentualnie z psem – samcem. Z sukami Diana szybko popada w konflikty, natomiast ma u nas psich kumpli różnej wielkości, z którymi chętnie i bezproblemowo spędza czas, zarówno na podwórku, jak i na wspólnych spacerach.

Na spacerach Diana uważa, że opiekuna należy bronić z narażeniem życia, nawet przed psem wielkości kota. Potrzebuje opiekunów, którzy łagodnie, ale konsekwentnie będą pokazywać jej, co przystoi damie.

Diana przeszła u nas szereg kompleksowych badań. Generalnie wszystko z nią w porządku. Jedynym utrudnieniem jest fakt, że powinna jeść karmę hipoalergiczną. Przy obecnym wyborze karm na rynku nie jest to wielki problem, ale czujemy się w obowiązku uprzedzić o tym przyszłych opiekunów.

Owczarki to bardzo wrażliwe i przywiązane do opiekuna psy, dlatego nie możemy pozwolić na kolejną rysę na serduszku Dianki. Zbyt długo wyciągaliśmy ją z marazmu, w jakim do nas trafiła. Zależy nam, aby nowa rodzina pokochała sunię na dobre i złe i nie oddała pod byle pretekstem. Jej serduszko gotowe tego nie wytrzymać…

Diana ma około 6 lat. Odpchlona, odrobaczana, zaszczepiona, wysterylizowana.

Przebywa w Gostyninie.

Jeśli podarujesz Dianie kąt w swoim domu i sercu nie pożałujesz na pewno. Tymczasem zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej informacji: 605974653, 509653345.

Bardzo prosimy o udostępnianie!

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 11°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama