sobota, 22 czerwca 2024 20:53
Reklama

Gostyniński oddział ZNP wybrał nowe władze

W hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Obrońców Westerplatte w sobotę, 11 maja odbyła się konferencja sprawozdawczo-wyborcza, w czasie której wybrane zostały władze Oddziału Gostynińskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Na wstępie głos zabrała burmistrz pani Agnieszka Korajczyk-Szyperska, która m.in. powiedziała: „Jest mi bardzo miło uczestniczyć w dzisiejszej konferencji. ZNP, to organizacja z wieloletnią tradycją, gdyż w tym roku obchodzona jest 119. rocznica jej powstania.

W dniu dzisiejszym będziecie Państwo wybierać spośród siebie m.in.: prezesa, Zarząd, komisję rewizyjną, komisję mandatową, dyskutować nad sprawozdaniami. Życzę trafnych, przemyślanych wyborów, a w nowej kadencji udanych działań na rzecz waszych członków, społeczności nauczycielskiej, a także pracowników szkolnej administracji i obsługi. Ponadto dni pełnych spokoju, satysfakcji i sukcesów oraz szacunku i uznania”.

Po raz kolejny prezesem ZNP w Gostyninie został pan Andrzej Osiak, przewodniczącą Sekcji Emerytów i Rencistów pani Lilla Boguszewska, przewodniczącą sekcji administracji i obsługi pani Marlena Cessak.

Podczas konferencji można było podziwiać obrazy lokalnej artystki pani Anny Łuczyńskiej.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Andrev 17.05.2024 14:04
Takich głupot dawno nie czytałem. Ale może to prawda, co piszecie Heniek i Stańczyk, jesteście dowodem na niewydolność systemu oświaty lub wzięliście z tego systemu wszystko co najgorsze. Zapraszam na studia i do pracy w szkole - staniecie się wtedy członkami nadzwyczajnej kasty ludzi. Żenada...

Heniek 17.05.2024 07:01
Nauczyciele to specyficzna grupa zawodowa - oczywiście jest wiele wyjatkow- Ogolnie to słabo....

Stańczyk 17.05.2024 12:55
Można powiedzieć, że to obok części prawników druga nadzwyczajna kasta ludzi. Wielu jest zakotwiczona mentalnie we wczesnym PLR-u i całkowicie odporna na jakikolwiek kontakt z bieżącą rzeczywistością.

Hahaha!!! 17.05.2024 14:12
Stańczyk 17.05.2024 12:55
Można powiedzieć, że to obok części prawników druga nadzwyczajna kasta ludzi. Wielu jest zakotwiczona mentalnie we wczesnym PLR-u i całkowicie odporna na jakikolwiek kontakt z bieżącą rzeczywistością.
czyli tak samo jak ty...

pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama