sobota, 22 czerwca 2024 21:37
Reklama

Słodki Koral czeka na nową rodzinę

Koral to wesoły, malutki kundelek o ślicznym czekoladowym umaszczeniu.
Słodki Koral czeka na nową rodzinę

Autor: Animal Ghost

Jaki kolor taki charakter – słodki, delikatny przymilasek, który z łatwością rozkocha w sobie nowych opiekunów. Uwielbia czułości, ale nie jest przy tym natarczywy. Pozbawiony agresji, bezproblemowy u weterynarza, spokojny podczas jazdy autem. Może zostać członkiem rodziny z dziećmi (fakt, że nie jako zabawka rozumiemy za oczywisty).

Dogaduje się z psami, nie szuka konfliktów. Szybko nauczył się chodzić na smyczy, choć na razie preferuje bliższe spacery, bo nieznanego otoczenia nadal trochę się obawia. Łagodne prowadzenie przez opiekuna i pokazywanie Koralowi świata szybko przyniesie efekty, bo piesek choć nieśmiało, to jednocześnie z ciekawością podchodzi do rzeczywistości. Ładnie zachowuje czystość. Jest na tyle grzeczny i niekłopotliwy, że sprawdzi się jako pierwszy pies, nawet dla osób bez doświadczenia.

Dom z ogrodem byłby dla niego spełnieniem marzeń, ale przy determinacji ze strony opiekuna mieszkanie w bloku również ogarnie (choć może niekoniecznie w centrum wielkiego miasta).

Koralek waży zaledwie 7 kg, sięga tylko do połowy łydki, ma około 2 lat. Został przygotowany do adopcji – odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. 
Przebywa w Gostyninie.

Zainteresowanych przygarnięciem malucha pod swój dach zapraszamy do kontaktu: tel. 605974653, 509653345.

Bardzo prosimy o udostępnianie!

Booksy otwiera nowe możliwości przed branżą beautyBooksy otwiera nowe możliwości przed branżą beauty


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama