sobota, 22 czerwca 2024 21:45
Reklama

Venus czeka na nowych opiekunów

Za to, że Venus znajdzie kochający dom w ekspresowym tempie dalibyśmy sobie obciąć kilka części ciała. Dobrze, że chętnych do rzeczywistego egzekwowania tych poręczeń nie ma, bo już byśmy do Was nie mogli pisać.

Venus to bielutka jak śnieg, błękitnooka, pełna miłości do świata panna. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest łagodna i delikatna. Ale wesoło poganiać z psami też sobie lubi. Grzeczna i cicha w domu, bezproblemowa w lecznicy czy psim SPA. Chodzi na smyczy, zachowuje czystość, spokojna w aucie. Nieco nieśmiała w nowych miejscach, ale przy wsparciu opiekuna chętnie poznaje otoczenie. Spokojnie może być czyjąś pierwszą psią towarzyszką.

Sunia główką sięga do kolan, typowy 13 kg średniaczek. Została oceniona na 2, może 3 latka, więc przed nią jeszcze kawał życia.

Została przygotowana do adopcji – odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Przebywa w Gostyninie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: tel. 605974653, 509653345.

Z góry dziękujemy za udostępnianie.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama