poniedziałek, 2 października 2023 20:17
Reklama
Reklama

Skrzacik rozgląda się za nowym domem

Skrzat to piesek, którego historia poruszyła wiele serc i równie dużo łez popłynęło z jej powodu. Najpierw z rozpaczy i złości. A z każdym kolejnym dniem z coraz większego wzruszenia i autentycznego podziwu.

Skrzacik dużo nas nauczył…

Pokazał nam jak wygląda spokojna waleczność, cierpliwość w znoszeniu bólu oraz radość, miłość i wdzięczność mimo ogromu cierpienia. Nie będziemy wracać do początku, bo musielibyśmy napisać przynajmniej nowelkę.

 

Skrzacik zaczął rok 2023 od operacji skomplikowanych złamań obu tylnych łapek, łącznie z miednicą. Operacja trwała ponad 3 godziny. Kości zespolono płytkami i gwoździami mocującymi. Wszystko ładnie się zrosło, a Skrzacik okazał się wzorowym pacjentem. Znosił wszystko bez sprzeciwu – podawanie tabletek, robienie zastrzyków, nie dotykał szwów. Zero agresji, skargi czy próby ucieczki. Wręcz przeciwnie – cieszył się z każdego kontaktu z człowiekiem, z ufnością w oczach podczołgiwał się byle tylko być bliżej, merdał ogonem, tulił się, lizał po rękach…

 

Efekty świetne – Skrzacik chodzi po podwórku, ale robi to rozważnie i ostrożnie. Zaczął też kroczyć na krótkie spacery, ale sam powinien mieć możliwość regulowania ich długości.

 

Jaki ogólnie jest Skrzacik?

Przesłodki, milutki, mądry. Wyjątkowa przylepa, uwielbiająca pieszczoty i kochająca ludzi ponad wszystko. Spokojny i niekonfliktowy. Unika innych psów, jakby wiedział, że niechcący mogą zrobić mu krzywdę. Na jego charakter naprawdę nie mamy wystarczających słów – jest wspaniały! Wiemy, że są setki psów bez „defektów”, ale jesteśmy przekonani, że jeśli ktoś pozwoli rozgościć się Skrzatowi w swoim domu i sercu, podejmie najlepszą decyzję w życiu.

 

Skrzatowi wcześniej nikt nie pokazywał świata, prawdopodobnie po prostu stał na łańcuchu. W nowych miejscach czuje się niekomfortowo i bardzo pilnuje się opiekuna. Ponieważ i tak odpadają wielokilometrowe wędrówki, ale psiak musi mieć możliwość swobodnego poruszania wedle własnych możliwości, idealny będzie dla niego dom z ogrodem. Nie powinien pokonywać schodów, więc mieszkanie na piętrze w bloku niestety odpada. Psiak trafił do nas z dużą nadwagą, trochę zgubił, ale jeszcze nie zaszkodzi zejść z wagi. W tej chwili waży 16 kg, a jego wiek został oceniony na 3 lata.

 

Został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony. Wyjdzie od nas również wykastrowany.

 

Skrzat przebywa w Gostyninie

Więcej informacji na jego temat udzielimy telefonicznie, bo moglibyśmy pisać bez końca, a nie chcemy uśpić Was długością postu.

 

Błagamy Was o moc udostępnień!

Skrzacik zasługuje na prawdziwe szczęście, a ktoś z Was zyska to co najcenniejsze - niesamowitą miłość, przyjaźń, wierność i oddanie.

 

Zapraszamy do kontaktu: tel.605974653

 

P.S. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w walce o życie i zdrowie Skrzacika. Dziękujemy za każdy wpłacony grosik na to, abyśmy mogli pokryć koszty operacji. Jesteście wielcy!

 

Animal Ghost

 

FB IMG 1678456182255

 

FB IMG 1678456186674

 

FB IMG 1678456191476

 

FB IMG 1678456184505

 

FB IMG 1678456188860

 

FB IMG 1678456198327


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
ReklamaZamek Gostyniński - catering zamku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama