sobota, 22 czerwca 2024 21:14
Reklama

Zaproszenie na warsztaty plenerowe i festival

Zbliża się lato a wraz z nim wakacje. Od razu pojawia mi się obraz wypoczynku i relaxu. To dobry czas, aby pomyśleć o naładowaniu własnych baterii. To również dobra okazja do zadbania o relacje rodzinne, na które w roku szkolnym nie zawsze mamy czas. Doskonałą okazją to tego będzie udział w zbliżającym się festiwalu RIVER FLOW, który odbędzie się w kolejną sobotę czerwca tj.14-15.06.2024 w Płocku przy ulicy Rybaki, FUN PARK (Sobótka nad Wisłą).
  • Źródło: Malownia

Będzie to okazja do spędzenia czasu z rodzina, ale także zadbania o siebie. Festiwal będzie podzielony na trzy strefy: GROUND, FLOW, JOY. W każdej z nich prowadzone będą wykłady lub warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Każdy z uczestników będzie miał możliwość poświęcić czas dla siebie, ponieważ w jednym czasie również dzieci będą zaopiekowane w adekwatnej dla nich strefie.

Kto jeszcze nie miał okazji doświadczyć warsztatów w samej przestrzeni Malowni, zapraszam do plenerowego doświadczenia na festiwalu.

Będę czekać na Was w strefie FLOW, 15.06.2024 o godz. 15.30, gdzie poprowadzę warsztaty dedykowane dla każdej grupy wiekowej, jednocześnie będzie to dobra okazja do wzmocnienia relacji rodzicielskich, partnerskich, koleżeńskich, a z drugiej strony zadbania o siebie.

Na warsztacie z jednej strony jesteśmy razem w grupie a jednocześnie każdy uczestnik jest sam ze sobą i swoją kartką. Podczas warsztatów będziemy rozbudzać własną kreację za pomocą swobodnej zabawy malarskiej, bez oceny, bez interpretacji tego co namalowaliśmy, gdzie nie będą potrzebne żadne umiejętności malarskie, tylko sama swoboda kreacji. W nurcie zabawy malarskiej prace zostają w przestrzeni warsztatowej i nie będą zabierane przez uczestników, aby wspomóc proces braku oceny prac. Zapraszam do zapisów, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Dzieci do lat 16 mają wstęp wolny ;)

Link do strony Festivalu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama